יום שבת, 15 בדצמבר 2012

חצי לב

ובכן, אין לי כח.
אני יודעת מה צריך להיאמר ומתי, אבל יש פעמים שאני זונחת את ידיעותיי, אם שאני ברוח שטות ואם שאני עצובה (והאמת צריכה להיאמר, לרוב מצבי הרוח שלובים זה בזה). ומה קורה אחרי כן? והלא בכך בדיוק הבעיה, בזמן זה "אחרי כן". נו, אז מגיע מין איחול שכזה, שיום אחד אדע לשבת כזו ישיבה מהורהרת, כזו ישיבה שקטה, שכל מי שיעבור באותו הרגע בסמוך למקום ישיבתי יהיה שואל אז את עצמו: מי זו הבחורה המסתורית הזו?
הא! אבל כל זה שטויות ממש. המסתורין הוא, כידוע, משענתם האחרונה של המשעממים. היאחזו במסתורין שלכם, משעממים שכמותכם! ואני בינתיים אמשיך לדבר לעצמי:את תכנית הרדיו האחרונה פתחתי עם שתי להקות הקשורות זו בזו. מובן מאליו, שתיהן מגיעות מסן פרנסיסקו, מקום משכנם של הקולים, ומשותף להן הנגן Greg Mabry. הלהקה הראשונה שהשמעתי נקראת Evil Eyes והיא מורכבת משני בחורים: הראשון נקרא (כאמור) גרג, והשני נקרא ג'ו. שניהם, אגב, חתומים בלייבל שהם עצמם הקימו (Eye in the Sky, הוא נקרא). עד כה יצאו ל-Evil Eyes  EP רק אחד ושני סינגלים (אף שראוי לציין כי הם עובדים כרגע גם על אלבום), אך הסינגל האחרון שלהם מנבא טובות:
 


הלהקה השנייה שהשמעתי בתכנית נקראת Gracie (בתמונה למעלה). גם כאן אותו מקרה של קוליות לו-פיית מסן פרנסיסקו, גם כאן אותו הלייבל וגם כאן אותו הגרג, אך בתוספת של בחורה בשם קייסי. ומכאן גם המשוואה הבאה: גרג+קייסי=גרייסי.
גרייסי=כיף.
כיף=כדאי להוריד.


תגובה 1:

מיכאל גינזבורג אמר/ה...

רב תודות העלמה יעל :)