יום שישי, 20 ביולי 2012

בסגנון יומני

אשמתי, אשמתי הגדולה, או אפשר: עצלותי, עצלותי הגדולה. התמהמהתי בכתיבה וכעת נחים לפניי אלבומים רבים מדי, שעליהם יכולתי להמליץ בסגנון שאותו הייתי מכנה "סגנון יומני". אגב, כשהייתי ילדה קטנה טרחתי הרבה על כתיבת יומנים. כדי למנוע בלבול אפשרי של הקורא העתידי, שהיה מוצא את היומנים ולא יודע את מי הוא קורא, הייתי חותמת בהם את שמי המלא, גילי המדויק ומקום מגוריי. היום... אך לא רק על כתיבת הבלוג והיומן וויתרתי אלא על הכתיבה באופן כללי. כאומללים רבים אחרים אף אני יושבת בספריה רק בשביל המזגן, ולעבודותיי האקדמיות מגיעה אך בקושי. במקום זאת אני טורחת על העברת פתקים מדומיינים.

לבחורה שיושבת לידי בספריה
יצאת אמנם לחצי שעה הפסקה
אך את הגזר שמרת לאחר-כך,
על-מנת ללעוס אותו
לתוך אוזני השמאלית
בהקפדה יתירה.

בכל זאת, לא הייתי רוצה לדחוק במוזיקה באופן שבו אני דוחקת לעיתים (ולאחר התמהמהות ארוכה למדי) בכתיבתי האקדמית. בסופו של דבר הדברים ייכתבו והמסר המוזיקלי יועבר.
אציין למשל את הלהקה The Shutes, שאליה הגעתי כבר לפני מספר חודשים דרך השיר Echo of Love.

אף שבשבוע האחרון האזנתי פעמים מספר ל-EP של הלהקה, נדמה לי שהוא מתחיל ונגמר בשיר ;Echo of Love שיר המחזיק בפוטנציאל לשמש פסקול לאהבות נעורים מדומיינות בסרטי נעורים מדומיינים, או להירשם כהמלצה בבלוג המוזיקה המדומיין.בהמשך (או לסיום) דבריי בנושא דחייה, זה המקום לעדכן בדבר תכנית הרדיו החדשה של הבלוג. התכנית מוקלטת בפאב-רדיו החדש "רעש האואר", שברחוב הלני המלכה 5, בירושלים. התכנית הראשונה עלתה לשידור באתר של התחנה ב-7 ליולי, אך אפשר להאזין לפודקאסט שלה כאן, ולהתרשם מרשימת השירים שם.
אגב כך, ניתן גם למחול ולחמול על שדרנית הרדיו המתחילה, על המבוכה ועל התקלות הטכניות החינניות תמיד.
פרטים בהמשך בנוגע לתכנית שבחודש הבא.

5 תגובות:

אנונימי אמר/ה...

היום גיליתי את הבלוג הנהדר הזה!
העלמה יעל אברבוך, האם יש לך מייל או פייסבוק?

מיכאל גינזבורג אמר/ה...

יש להם עוד איפי אגב בשם Hits like mourning גם נפלא!

מיכאל גיזנבורג (אני המגיב הקודם)

יעל אמר/ה...

תודה רבה :)

מיקי אמר/ה...

http://www.musicbay.org/?p=55901
ממליץ לך לטעום את האלבום הזה,
יש לי הרגשה שתאהבי..
מקסימום לא.

יעל אמר/ה...

בהורדה עכשיו.
תודה מיקי!