יום חמישי, 4 באוגוסט 2011

אם כבר

אם כבר אהבה...
האם אינכם חשים כי בלוגי המוזיקה מקניטים אותנו בחיזוריהם התכופים? ואמנם, את אהבתם של אלה נוהגים המלומדים להמשיל לנשיקת לחי רפה או לנשיקתה של אישה המופרחת לאוויר. הבה נתעכב לרגע על מחווה זו: האם אין בה איזו טבעיות המעידה על רצון בקרבה? אלא שאני טוענת דווקא להפך: יש בה ריחוק ומשום כך נעדרת ממנה גם כנות. המלומדים יאמרו כי פשטות שנעדרת ממנה כנות היא וולגאריות סתם. אך מה יגידו על כך בלוגי המוזיקה המתוחכמים, בהגישם את הלחי השנייה לנשיקה?
יום אחד, כשיקיץ הקץ על בלוגי המוזיקה, אקפל את כל מכתבי האהבה המאוסים ואניח אותם באיזו מגירה. אך בינתיים, היות ואני עדיין נעתרת לחיזוריהם, יש מקום להעביר את הבשורה, אף כי זו מועברת אליכם מסוף השיירה, שם משתרך לו הקוף המסכן שלנו, צעד אחד אחרי כולם.
בשיר הפותח את ה-EP החדש של TV Girl, הלהקה המתוקשרת ביותר לאחרונה, נאמר כי:
She'll love you for an instant but how quickly she forgets
אך לומר כי יש בכך איזשהו רמז מטרים לגורלה של הלהקה יהיה אכזרי. ובכל זאת, כמה קל להתאהב וכמה קל לשכוח. ולפעמים אף נדמה כי רגע ההתאהבות כורך בתוכו כבר את רגע השכחה. כך טוענים המלומדים, וכך טוען גם הקוף בעת שהוא מסייע בדרדור האבנים מראש ההר. אך האמנם נאמין גם אנחנו כי לא קיימת אהבה גדולה יותר מאותה נשיקה רפה, שמפריחים לעברנו לפעמים בלוגי המוזיקה?
להשמעה והורדה חופשית של ה-Benny and the Jetts EP

אין תגובות: